Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Nela Olczak pierwszą tomaszowianką urodzoną w 2020 roku w TCZ

Niespodziankę dziewczynce i jej rodzicom w piątek, 10 stycznia zrobiły władze Tomaszowa Mazowieckiego. Z gratulacjami i upominkami rodzinę odwiedziła zastępca prezydenta miasta Izabela Śliwińska oraz Wanda Rybak – dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta.


Nela OlczakNela Stanisława urodziła się 1 stycznia o godz. 9.45. Przyszła na świat przez cesarskie cięcie. Jak mówi mama dziewczynki, Dorota Borysowska, poród planowany był dzień później, ale córeczce śpieszyło się, by zobaczyć rodziców, więc lekarze zdecydowali o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży. Nela w chwili urodzenia ważyła 3200 g i mierzyła 56 cm.

- Marzyliśmy o córeczce, bo mamy już dwuletniego synka Nikodema. I nasze marzenie się spełniło – dodaje Seweryn Olczak, tata Neli.

Życzymy, by kolejne marzenia również spełniały się tak, jak to o narodzinach córeczki. A także zdrowia, wielu powodów do radości i szczęścia rodzinnego. A małej Neli, by zawsze była otoczona miłością.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij