Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mistrzostwa Świata Juniorów – potrzebni wolontariusze

Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim 21-23 lutego 2020 roku gościć będzie zawodników i ekipy biorące udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim. Chętni do pracy wolontariackiej przy tej imprezie mogą zgłaszać się do 24 stycznia br.

mistrzostwa świata juniorów w łyżwiarstwie szybkim 2020 nabór wolontariuszy


Jeżeli interesujesz się sportem, zbierasz doświadczenie do przyszłej pracy zawodowej w marketingu, public relations, chcesz poznać specyfikę organizacji imprez lub po prostu miło spędzić zimowy czas, zgłoś się jako wolontariusz Mistrzostw Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim, które odbędą się 21-23 lutego br. w Tomaszowie  Mazowieckim.

Praca dla wolontariuszy rozpoczyna się już 17 lutego i potrwa do 24 lutego.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 stycznia br. Arkusz aplikacyjny znajduje się pod adresem: https://forms.gle/dfYCt3qPB6H41ZRf7. Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia wysłane przez ten formularz.

Wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: wolontariat@tomaszow-maz.pl


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij