Zapraszamy na Bieg Mikołajkowy

W tym roku świętujemy na sportowo. Wielkimi krokami zbliża się Bieg Terenowy "Mikołajek". Zapraszamy wszystkich, którym niestraszne są zakamarki mrocznego lasu, mapa i kompas.  Już 7 grudnia (sobota) wszyscy spotkamy się w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 10.30 w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych przy ul. Jana Pawła II 64/68, aby wspólnie świętować reaktywację Biegu Mikołajkowego!

bieg mikołajkowy 2019

Co należy wiedzieć o imprezie?

Zadania:

• odnaleźć wszystkie punkty kontrolne zaznaczone na mapie
    w jak najkrótszym czasie,
  • nie zgubić się!

Rejestracja i wydawanie kart startowych na miejscu, od godziny 9.

Rywalizacja przebiegać będzie w czterech kategoriach wiekowych oraz dwóch kategoriach specjalnych:

R - rodzinna trasa dla dzieci (do lat 10) z opiekunami, w lesie wyznaczona wstążkami ok. 2-kilometrowa trasa

K12 - kobiety 11-12 lat - trasa około 2 km

M12 - mężczyźni 11-12 lat - trasa około 2,5 km

K14 - kobiety 13-14 lat - trasa około 3 km

M14 - mężczyźni 13-14 lat - trasa około 3,5 km

K18 - kobiety 15-18 lat - trasa około 4 km

M18 - mężczyźni 15-18 lat - trasa około 5 km

K19 - kobiety 19 lat i starsze - trasa około 5 km

M19 - mężczyźni 19 lat i starsi - trasa około 6 km

P - patrol, zespoły 2-3-osobowe bez podziału na wiek i płeć - trasa około 4 km

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek, tradycyjną „mikołajkową” czapkę, talerz wojskowej grochówki, kubek herbaty oraz słodki poczęstunek. Na najlepszych czekają nagrody i dyplomy.

Wpisowe wynosi: 15 zł od uczestnika.

Zgłoszenia:

Do 3 grudnia (wtorek) można je przesłać e-mailowo na adres tomaszowmazowiecki@zhp.pl oraz wpłacić wpisowe na konto: 72 1240 3073 1111 0010 6283 3881, tytuł przelewu: DSCZ Mikołajek oraz imię i nazwisko uczestnika.

Istnieje możliwość dokonania zapisu i wpłaty wpisowego w dniu biegu.

Informacji udziela: Bartłomiej Składowski – tel. 500 463 773.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność napływania zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zakończenia przyjmowania zgłoszeń przed upływem terminu.

Inne artykuły