Tomaszowianie w Wielkim Finale Kinder+Sport

Jakub Przybyłkowicz, Patryk Stachecki, Antoni Pawełkiewicz pod opieką trenerską Cezarego Świecha wywalczyli pierwsze miejsce w kategorii dwójek podczas finału Minisiatkówki Województwa Łódzkiego 2020, który odbył się 28 czerwca w Ozorkowie. Zawody były jednocześnie eliminacjami wojewódzkimi do Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

Kuba, Patryk i Antek tworzyli pierwszy zespół wystawiony przez Szkołę Podstawową nr 12 (Lechię). Chłopcy nie stracili nawet jednego seta i zasłużenie stanęli na najwyższym stopniu podium. Dodatkowo Jakub Przybyłkowicz otrzymał nagrodę MVP. Drużyna SP nr 12 (jako jedyna) będzie reprezentować nasze miasto w ogólnopolskim Wielkim Finale Kinder+Sport.

Poza drużynami z „dwunastki” Tomaszów Mazowiecki w trakcie niedzielnych rozgrywek w Ozorkowie reprezentowały zespoły UKS 13 Joker i Szkoły Podstawowej nr 10.