Kręglarki Pilicy z medalami

Nie zawiodły juniorki młodsze i młodziczki KS Pilica biorące udział w XXXV Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Kręglarskim o Puchar Wronek, który odbywał się od 17 do 21 lutego.

W kategorii juniorek młodszych zawody wygrała Kornelia Kujda z KS Pilica (z rekordem życiowym 589) przed Martą Stachowiak z KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne i Aleksandrą Banaszak KS Start Gostyń. Tuż za podium uplasowały się Daria Zdulska (4), Aleksandra Skoneczna (5), także zawodniczki KS Pilica.

W kategorii młodziczek dobrą formą zaskoczyła Oliwia Górecka z KS Pilica, która z nowym rekordem życiowym (534) zajęła 2 miejsce za Hanną Leciejewską z KS Polonia 1912 Leszno, a przed Natalią Kubiak z KK Dziewiątka-Amica Wronki. Na 5 miejscu uplasowała się druga młodziczka Alicja Romanowska (KS Pilica).

Bardzo dobrze wypadła Karina Borkowska z KS Pilica w kategorii dziewcząt zajmując ostatecznie 4 miejsce, która w eliminacjach była pierwsza pokonując 26 rywalek.

Pomimo niezłych rezultatów punktowych słabiej wypadli chłopcy reprezentujący tomaszowski klub. W kategorii młodzików Przemysław Borkowski z wynikiem 508 zajął 12 miejsce, a Wojciech Kobacki (429) zajął 28 pozycję. W kat. juniorów młodszych Michał Skalski (521) był 18, a Norbert Kolecki (475) 27 (wszyscy z KS Pilica).

Miejsca pozostałych zawodniczek KS Pilica: 10 Daniela Busiak (526) jr.m.,14 Wiktoria Król (491) jr.m.,15 Julia Karp (488).

W klasyfikacji klubowej KS Pilica zajął 3 miejsce.

Sekcja kręglarska KS Pilica otwiera nabór chętnych do uprawiania kręglarstwa. Zaprasza dzieci w wieku 10-12 lat w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16-19.