Turniej kręglarski pracowników oświaty za nami

12. Powiatowy Turniej Kręglarski Pracowników i Emerytów Oświaty pod patronatem starosty tomaszowskiego i prezydenta Tomaszowa za nami.

zdjecie z turniju kręgralskiego oświaty grudziń 2019

W klasyfikacji zespołowej ponownie zwyciężyła drużyna Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zdobywając 476 pkt i puchar starosty tomaszowskiego. Skład złotych medalistów: Urszula Porzuczek, Elżbieta Tomczyk , Franciszek Stencel i Krystyna Stawińska. Drugie miejsce i puchar  prezydenta miasta z wynikiem  456 pkt wywalczyła reprezentacja Ogniska TKKF ZNP, a trzecie zajęła ekipa SP 12 – 394 pkt. W kategorii młodszych seniorek (do 49 lat) najlepsza była Dagmara Gala (SP 12). Natomiast wśród seniorek (pow. 50 lat) wygrała Urszula Porzuczek (159 pkt) przed Elżbietą Tomczyk (150 pkt) i Krystyną Stawińską (144 pkt). W kat. młodszych seniorów (do 49 lat) zwyciężył Bartłomiej Jeske (SP Tomaszek) – 197 pkt, wyprzedzając Pawła Wójcika – 161 pkt i Bogdana Kielana (obaj SP 12) – 133 pkt. W grupie seniorów (pow. 50 lat) wygrał Tomasz Dziubecki (P 11) – 227 pkt, drugi był Grzegorz Wągrodzki – 176 pkt, a trzecie miejsce zajął Grzegorz Andryszek –149 pkt (obaj Og. TKKF ZNP).

Najlepszym w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej wręczono  medale i upominki. Turniej zorganizowało Ognisko TKKF ZNP, z prezesem Zarządu Ogniska Antonim Smolarkiem na czele. W przygotowanie i przeprowadzenie zawodów zaangażowali byli także: Grzegorz Wągrodzki (sędzia główny), Marek Hendzelewski, Danuta Piechota i Tomasz Dziubecki.

Źródło: Antoni Smolarek