Cztery tomaszowskie kluby z ministerialnym dofinansowaniem

Z 58 klubów sportowych w Polsce w łyżwiarstwie szybkim i short tracku tylko sześć otrzymało dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki, z tego cztery to kluby tomaszowskie. Wsparcie dostaną: Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka” (35 000 zł), Klub Sportowy „Pilica” (25 000 zł), Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki (30 000 zł) oraz Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” w Tomaszowie Mazowieckim (40 000 zł).

MSiT 23 grudnia 2019 r. rozstrzygnęło nabór na realizację jednego z trzech zadań przewidzianych w ramach otwartego konkursu na dofinansowanie w 2020 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów ze środków FZSdU. Chodzi o zajęcia sportowe dla uczniów ukierunkowane na upowszechnianie sportów zimowych.

Tomaszowskim klubom gratulujemy!

Inne artykuły